Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2011

Αποτελέσματα Ακαδημιών

Κατηγορία Νέων

Αριστοτέλης - Μαλακοπή 0-3
Εύκολη επικράτηση για την ομάδα μας επί του Αριστοτέλη με σκορ 0-3. Οι γηπεδούχοι αντιστάθηκαν μόνο στο πρώτο ημίχρονο με το σκορ να είναι 0-1 με γκολ του Σφιντσιώτη. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας εκμεταλλεύτηκε την κούραση των αντιπάλων πέτυχε δύο γκολ με τους Τσαβδαρίδη και Δίπλα ενώ έχασε και πολλές ευκαιρίες να ανεβάσει το δείκτη του σκορ. Σε μία από αυτές ο Παραλίκης με σουτ έστειλε τη μπάλα να χτυπήσει και στα δύο δοκάρια της εστίας και να περάσει άουτ.

Κατηγορία Παίδων

Άρης 1998 (2) - Μαλακοπή 5-0
Καλύτερος ο Άρης επικράτησε της ομάδας μας με 5-0. Το σκορ δεν αντικατοπτρίζει την ακριβή εικόνα του αγώνα αφού οι παίχτες μας έπιασαν καλή απόδοση με τα γκολ να σημειώνονται μετά από παιδαριώδη λάθη στα καρέ μας.

Κατηγορία Προπαίδων

Μαλακοπή - Διγενής Λακκώματος 3-1
Ακόμη μία νίκη για την ομάδα Προπαίδων της Μαλακοπής αυτή τη φορά επί του Διγενή Λακκώματος με 3-1. Οι παίχτες μας έπιασαν πολύ καλή απόδοση και επικράτησαν εύκολα των αντιπάλων τους.