Σάββατο 3 Μαρτίου 2012

Αποτελέσματα Ακαδημιών

Κατηγορία Νέων

Μ. Αλέξανδρος - Μαλακοπή 0-0
Ισόπαλο χωρίς τέρματα τελείωσε το ντέρμπυ του ομίλου μεταξύ της Μαλακοπής και του Μ. Αλεξάνδρου, ένα αποτέλεσμα που δεν συμφέρει κανέναν στο κυνήγι της πρώτης θέσης. Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο με τις δύο ομάδες να χάνουν από δύο καλές ευκαιρίες να ανοίξουν το σκορ. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι πίεσαν εκμεταλλευόμενοι τον ευνοικό αέρα και έχασαν μία πολύ καλή ευκαιρία να πετύχουν ένα γκολ. Στο τελευταίο δεκάλεπτο όμως η ομάδα μας ανέβασε της απόδοσή της και έχασε μία πολύ μεγάλη ευκαιρία να κάνει το 0-1.

Κατηγορία Παίδων

Πέρα 1 - Μαλακοπή 2-0
Μέτρια εμφάνιση για την ομάδα μας και ήττα με 2-0 από το Πέρα. Οι παίχτες μας δεν έπιασαν καλή αποδοση και έχασαν δίκαια από το Πέρα.

Κατηγορία ΠροΠαίδων

Μαλακοπή - Πέρα 1-4
Καλύτερο το Πέρα επικράτησε δίκαια της ομάδας μας με 1-4. Οι φιλοξενούμενοι επέβαλαν το ρυθμό τους από την αρχή και έφτασαν σχετικά εύκολα στη νίκη.