Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6936980155 - 6945227344
E-mail: po.malakopis@gmail.com - vla.raul@yahoo.gr

Σάββατο 19 Μαρτίου 2011

Αποτελέσματα Ακαδημιών

Κατηγορία Νέων

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΜΑΛΑΚΟΠΗ 0-8
Εύκολη επικράτηση για την ομάδα μας με αντίπαλο την Ελπίδα Τούμπας με το ευρύ 0-8 στον τελευταίο αγώνα των ομίλων. Ο τελικός νικητής κρίθηκε από το πρώτο ημίχρονο αφού το σκορ ήταν ήδη 0-5. Χατ τρικ έκανε ο Κακαράκης Θόδωρος, δύο goal πέτυχε ο Τσαβδαρίδης, ανεβαίνοντας στην πρώτη θέση των σκορερ με 9 goal, και από ένα τέρμα πέτυχαν οι Αντωνιάδης, Σφιντσιώτης και Δημητριάδης.

Κατηγορία Παίδων

ΜΑΛΑΚΟΠΗ - Τοξότης 2-1
Καλή εμφάνιση και νίκη για την ομάδα μας με σκορ 2-1 επί του Τοξότη. Οι παίχτες μας παρουσιάστηκαν σοβαροί σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και κατάφεραν να πάρουν τους τρεις βαθμούς.

Κατηγορία ΠροΠαίδων

ΜΑΛΑΚΟΠΗ - Αγ. Παύλος 3-4
Την ήττα γνώρισε η Μαλακοπή με σκορ 3-4 από τον Αγ. Παύλο. Παρόλα αυτά μεγάλα ήταν τα παράπονα από τον διαιτητή αλλά και από την αντίπαλο ομάδα, με αποτέλεσμα ο προπονητής της ομάδας μας να ζητήσει τη λήξη του αγώνα πέντε λεπτά πριν το πέρας του 90λεπτου.