Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2011

Αποτελέσματα Ακαδημιών

Κατηγορία Νέων

Απόλλων Καλαμαριάς - Μαλακοπή 3-0
Ακόμη μία ήττα για την ομάδα μας από τον Απόλλων Καλαμαριάς με σκορ 3-0. Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι καθόλη τη διάρκεια του αγώνα και δίκαια επικράτησαν. Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας στάθηκε καλά στο γήπεδο χωρίς να κινδυνέψει ιδιαίτερα και μάλιστα είχε και μία μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί με τον Τσαβδαρίδη από το ύψος του πέναλτυ με ψαλιδάκι να μην μπορεί να νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι κατάφεραν να διπλασιάσουν γρήγορα τα τερματά τους και το ματς ουσιαστικά τελείωσε. Λίγο αργότερα έγινε και το 3-0 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Κατηγορία Παίδων

Εθνικός Πυλαίας - Μαλακοπή 4-0
Δεν τα κατάφερε η ομάδα μας και έχασε δίκαια από τον Εθνικό Πυλαίας με 4-0. Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι και επικράτησαν σχετικά εύκολα.

Κατηγορία Προπαίδων

Αστέρας Ραιδεστού - Μαλακοπή 1-3
Ακόμη μία νίκη για την ομάδα Προπαίδων της Μαλακοπής με σκορ 1-3 επί της Ραιδεστού. Η Μαλακοπή ήταν καλύτερη του αντιπάλου της και επικράτησε εύκολα χάνοντας και ευκαιρίες για να διευρύβει και άλλο το σκορ.