Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6936980155 - 6945227344
E-mail: po.malakopis@gmail.com - vla.raul@yahoo.gr
Πλαστικό Δημοτικό Γήπεδο Πυλαίας ''Αντώνης Καραμπουρνιώτης''

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2011

Μαλακοπή - Κρήνη 8-1

Εύκολο απόγευμα για την ομάδα μας η οποία επικράτησε άνετα της Κρήνης με το ευρύ 8-1.
Ο αγώνας δεν αντέχει σε κριτική αφού μόλις στο 30ο λεπτό το σκορ ήταν 5-0 με το ημίχρονο να τελειώνει 6-0. Τα γκολ στο πρώτο ημίχρονο πέτυχαν οι Καλιάκης (4) και Πεχλιβανίδης (2).
Στο δεύτερο ημίχρονο δύο γκολ πέτυχε ο Μάχας ενώ για την Κρήνη μείωσε ο Βικέντης με πέναλτυ.
Εκπληκτικά ήταν τα δύο γκολ του Πεχλιβανίδη καθώς και το δεύτερο του Καλιάκη. Ο Μάχας σκόραρε τα δύο πρώτα του γκολ στο φετινό πρωτάθλημα ανήμερα των γενεθλίων του.
Πρώτη συμμετοχή στο πρωτάθλημα για τους Μπενάι Σπύρο, Πετρίδη Χρήστο και Κουζούφη Κώστα.

Μαλακοπή: Γούλας, Νικολούλης, Καραγκούνης, Βλάχος(55',Κουζούφης), Τυρανίδης, Αστειόπουλος, Αναστασιάδης, Πεχλιβανίδης(45', Μπενάι Σπ.), Μάχας, Ματελόπουλος, Καλιάκης(45',Πετρίδης)